LIITU MEIE MEESKONNAGA JA 
KUJUNDA TULEVIKKU


Tule tee koos meiega Tallinna Linnatransport edukaks teenindusettevõtteks!   Tallinnas liigeldes ei mõtle sa ristmikul seisvast bussist või mööda Tartu maanteed Lennujaama sõitvast trammist. Sa ju tegelikult ei teagi, et aastas sõidame me maha ca 32 miljonit kilomeetrit ja teenindame rohkem kui 100 miljonit reisijat. See on suur number ja suur vastutus!

 Kõige selle juures on aga olulisem see, et me peame lähiaastatel pöörama rohkem tähelepanu teenindusele ja muutuma läbi selle veel rohkem teenindusettevõtteks ning mõtlema rohkem äriliselt. 

Meie meeskond on uuenduste teel ning me otsime enda seast ja enda sekka inimesi, kelle silmad paneb särama võimalus teha ühistranspordi arendamise valdkonnas suuri tegusid!

"Viisakus, sõbralikkus ja täpsus on see, mida hindavad meie kliendid. Me aitame igapäevaselt jõuda inimestel sihtkohta täpselt, meeldivalt ning turvaliselt. Meie trammide, trollide ja busside juhid on  need, kes kujundavad liikluskultuuri ja peavad olema eeskujuks kaassõitjatele.

Täna oleme teekonnal teenindusettevõtteks kujunemisel ning loome pikkade traditsioonidega organisatsioonis uut hingamist. 

Toome olemasolevale teadmisele ja kogemusele juurde teeninduskultuurile omast kompetentsi ning võimekust. 
Sa saad siin meie juures teha midagi täiesti ainulaadset –arendada organisatsiooni  teenindusettevõtteks!"

See on põhjus, miks meiega liituda!"

Kaido Padar
 TLT juhatuse liige  


Teenindusdirektor

Sõitjate teeninduse eest vastutava valdkonna strateegiline juhtimine, reisijate igapäevase teeninduse tagamine kõikides valdkondades (buss, tramm ja troll), valdkonna tegevuse optimeerimine ning teeninduskvaliteedi kasvatamine.


Tehnikadirektor

Tehnika hoolduse- ja remondi valdkonna strateegiline juhtimine. Valdkonna toimimise tagamine ja arendamine,  remondi- ja hooldusprotsesside toimivuse tagamine ning valdkonna tegevuse optimeerimine.Juhtimiskeskuse direktor

 Juhtimiskeskuse väljaarendamine ettevõtte strateegiliste eesmärkide toetamiseks. Protsesside optimeerimine ja kaasajastamine, liikluskorraldusteenuse tagamine, kaasajastamine ning  teeninduskvaliteedi tõstmine. 


Taristu arendus- ja haldusdirektor

Ettevõtte taristu arendamine ja haldustegevuse strateegiline juhtimine, kinnisvara strateegia loomine ja elluviimine, haldusteenuste ja taristu toimivuse tagamine. 


Personalidirektor

Organisatsioonikultuuri ja juhtimiskultuuri arendamine,  kliendikesksust toetava personalistrateegia loomine ja elluviimine. Turunduse- , kommunikatsiooni- ja kliendikogemuse koordineerimise eest vastutus.


Tugiteenuste direktor

Tugiteenuste valdkondade koordineerimine ja arendamine  (IT, õigus- ja hanked, sisekontroll ja riskijuhtimine, laokorraldus).  Strateegiline finantsplaneerimine ja finantsjuhtimine.

KANDIDEERIMISE INFO

Kandideerimise aeg on kuni 22.11.22

Kandideeri otse kuulutuse kaudu või saada oma CV aadressile personal@tlt.ee 

Juhul, kui sul on küsimusi, siis palun võta ühendust: 
Kaido Padar
 TLT juhatuse liige
5076644

KES ME OLEME?

Aktsiaselts Tallinna Linnatransport (TLT) on Tallinna linnale kuuluv ühistranspordiettevõte. See on kahe pikaajalise kogemusega sõitjateveoettevõtte – Tallinna Autobussikoondise ASi ning Tallinna Trammi- ja Trollibussikoondise ASi – koondumise tulemusena moodustunud suurettevõte. TLT alustas uue nime all ühistransporditeenuste pakkumist suvel 2012.

Alates 2020. aasta lõpust kannab ettevõte nime Aktsiaselts Tallinna Linnatransport. Saame end tituleerida suurimaks ühistranspordiettevõtteks Eestis. Meie ambitsioon on teha sellest ettevõttest teenindusettevõte.

  •  Teenindame pealinnas 74 bussi-, 4 trammi- ja 4 trolliliini.
  •  Meil töötab üle 2100 inimese, kellest ligi 1400 on bussi-, trolli- ja trammijuhid.
  •  Veeremiparki kuulub 550 bussi, 65 trammi ja 46 trolli.
  •  Ühistransporti kasutab 81% tallinlasi
Meil on multifunktsionaalne remonditöökoda, mis hoiab töökorras ca 665 Tallinna ühissõidukit. Töökojas leiab rakendust enam kui 240 inimest, kellest 160 tegeleb remondiga. Remonditeenust pakutakse seitse päeva nädalas.

Oleme ainus transporditeenust pakkuv ettevõte Eestis, kes koolitab trammi- ja trollijuhte. Omame tehnoülevaatuse teenust ja autopesulat.  Pakume unikaalset sotsiaaltransporditeenust, mille eesmärk on võimaldada puudega isikul, kelle puue takistab isikliku või ühissõiduki kasutamist, kasutada vajadustele vastavat transporti vajalikesse sihtkohtadesse sõitmiseks. Samuti pakume liiniveo- ja juhuveoteenust.

Loomulikult on meie ühistes huvides, et Tallinna ühistransport oleks keskkonnasõbralik, mugav ja turvaline. Kõigi nende busside liinile jõudmisel väheneb CO2 linnaõhku paiskamine ca 25 000 tonni võrra aastas, mis on hinnanguliselt võrreldav keskmiselt 7000 sisepõlemismootoriga sõiduauto aastase heitmekogusega. See on eriti oluline, sest 2023. aastal saab Tallinnast Euroopa roheline pealinn!