Ootame Sind

praktikale

Kui andmed on sinu kirg, siis parim koht andmete maailmas karjääri alustamiseks on praktika Statistikaametis

Statistikaamet

Statistikaamet soovib edendada andmete töötlemise ja kasutamise kultuuri. Usume, et kvaliteetne ja arusaadav statistika tagab tasakaalustatud, Eesti elu edasiviiva arutelu ühiskonnas ning aitab langetada olulisi otsuseid.

Praktikakoht, mis  arendab

Meil töötavad tippspetsialistid, kelle peamine eesmärk on pakkuda avalikkusele kvaliteetset statistikat. Rakendame andmeteaduses ja statistika tegemisel uuenduslikke meetodeid ning tehnoloogilisi lahendusi, võtame kasutusele uusi andmeallikaid. Oleme algatajad ja julgeme proovida.

Sulle pakume

Meil saad täita tööülesandeid, mis annavad väärtusliku kogemustepagasi. Sa teed koostööd tippspetsialistidega ja arendad statistika tegemist. Praktikandina oled Sa võrdne meeskonna liige ja saad osaleda koolitustel ning ühisüritustel. Tulemusliku praktika korral on Sul võimalus jätkata töötamist Statistikaametis.

Meie koostöö tulemus

Koostöös sünnivad targad andmed, mis aitavad langetada paremad ja teadlikumaid otsuseid.

Statistikaamet pakub võimalust end praktikandina proovile panna näiteks analüütiku, andmeteaduri, andmetöötleja või metoodiku ametikohal.

Võtmeametikohtade tutvustused leiad meie karjäärilehelt https://www.stat.ee/et/statistikaamet/tule-meile-toole.

Praktikale kandideerimine

Kandideerimiseks esita enda cv ja motivatsioonikiri, võimalusel lisa ka praktikajuhend. Märgi motivatsioonikirja, millisest praktikakohast Sa huvitatud oled ja miks.

Sinu andmed


Sinu küsimustele vastab Viire Rannasoo.

viire.rannasoo@stat.ee

https://www.stat.ee/

Kandideerimine kuni 31 detsember 2022