Kandideeri statistikaameti

 talendipanka 

kui oled huvitatud sobivate sihtpakkumiste saamisest meie vabanevatele ametikohtadele 

Statistikaamet

Statistikaamet soovib edendada andmete töötlemise ja kasutamise kultuuri. Usume, et kvaliteetne ja arusaadav statistika tagab tasakaalustatud, Eesti elu edasiviiva arutelu ühiskonnas ning aitab langetada olulisi otsuseid.

Töö, mis areneb ja arendab

Meil töötavad tippspetsialistid, kelle peamine eesmärk on pakkuda avalikkusele kvaliteetset statistikat. Rakendame andmeteaduses ja statistika tegemisel uuenduslikke meetodeid ning tehnoloogilisi lahendusi, võtame kasutusele uusi andmeallikaid. Oleme algatajad ja julgeme proovida. Rahvusvaheline koostöö annab võimaluse olla pidevalt kursis arvude maailma kõige uuemate suundumustega. Just see muudab töö statistikaametis tõeliselt väljakutsuvaks!

Kaasaegne töökeskkond

Saad ise otsustada, kas eelistad töötada kodukontoris või kaasaegses kontoris. Tallinna statistikamaja asub moodsas Veerenni kvartalis. Meil on tasuta parkimine, kergesti pääseb kohale nii ühissõidukite, auto kui ka jalgrattaga. Meie Tartu-kontor kolis vastvalminud Delta majja Emajõe kaldal, kus töötavad koos ülikooli instituudid ja teadusmahukad ettevõtted. Viljandi kontor asub Viljandi kesklinna renoveeritud riigimajas.

Hoolime oma inimestest

Oleme peresõbralik tööandja, tähtsustame töö- ja eraelu tasakaalu ning hoolime töötajate tervisest. Meil on paindlik tööaeg, 35 päeva puhkust ja 3 tasustatud tervisepäeva, haigusraha maksame alates teisest haiguspäevast. Toetame liikumisharjumisi, meil on sporditoetus ja sportimisvõimalused töökohal.

Tutvu meie ameti tööpakkumiste ja ametikohtade tutvustusega meie karjäärilehel

 https://www.stat.ee/et/statistikaamet/tule-meile-toole


Töö, mis areneb ja arendab

Kiiresti muutuv maailm nõuab statistikaameti igalt töötajalt pidevat enesearendamist. Just see muudab töö statistikaametis tõeliselt väljakutsuvaks!

Ootame sind meie tipptasemel meeskonda! Anna endast märku statistikaameti talendipangas. 

Kandideeri kandideerimislingi kaudu, kui oled huvitatud edaspidi sobivate sihtpakkumiste saamisest meie vabanevatele ametikohtadele. Lisa oma CV ja täpsusta motivatsioonikirjas kindlasti oma ootusi pakutavale tööle, sh töö sisu, tööaeg, koormus asukoht jms.

Sinu andmed


Sinu küsimustele vastab Viire Rannasoo.

5168012

viire.rannasoo@stat.ee

https://www.stat.ee/

Kandideerimine kuni 31.12.2023