Statistikaamet

Pidevalt muutuvas maailmas on informatsioon kulla hinnaga. Statistikaameti loodud sillad inimese ja riigi vahel lubavad valitsusel teha otsuseid, mis viivad meie riiki edasi. Töötleme ja mõtestame andmeid, et aidata mõista olukordi, trende ja seoseid ning teha õigeid otsuseid. 

Töö, mis areneb ja arendab

Meil töötavad tippspetsialistid, kelle peamine eesmärk on pakkuda avalikkusele kvaliteetset statistikat. Rakendame andmeteaduses ja statistika tegemisel uuenduslikke meetodeid ning tehnoloogilisi lahendusi, võtame kasutusele uusi andmeallikaid. Oleme algatajad ja julgeme proovida. Rahvusvaheline koostöö annab võimaluse olla pidevalt kursis arvude maailma kõige uuemate suundumustega. Just see muudab töö statistikaametis tõeliselt väljakutsuvaks!


Hoolime oma inimestest

Oleme peresõbralik tööandja, tähtsustame töö- ja eraelu tasakaalu ning hoolime töötajate tervisest. Meil on paindlik tööaeg, 35 päeva puhkust ja 3 tasustatud tervisepäeva, haigusraha maksame alates teisest haiguspäevast. Toetame liikumisharjumisi, meil on sporditoetus ja sportimisvõimalused töökohal. Saad ise otsustada, kas eelistad töötada kodukontoris või kaasaegses kontoris. Tallinna statistikamaja asub moodsas Veerenni kvartalis. Meil on tasuta parkimine, kergesti pääseb kohale nii ühissõidukite, auto kui ka jalgrattaga. 

Hoolime oma inimestest

Oleme peresõbralik tööandja, tähtsustame töö- ja eraelu tasakaalu ning hoolime töötajate tervisest. Meil on paindlik tööaeg, 35 päeva puhkust ja 3 tasustatud tervisepäeva, haigusraha maksame alates teisest haiguspäevast. Toetame liikumisharjumisi, meil on sporditoetus ja sportimisvõimalused töökohal.

Tule tööle meie andmehõive ja andmetöötluse arenduste tiimi, kui otsid uusi põnevaid väljakutseid ning soovid iseseisvalt leida lahendusi ruumiandmete ja aadressandmete valdkonnas. Meie tiimis on oma valdkonna entusiastid ja meie igapäevatööks on kasutajate rahulolu tõstmine, pakkudes neile parimaid tööriistu ja optimaalseid tööprotsesse.


Statistikaamet

Otsime hea algatus- ja analüüsivõimega ja loova mõtlemisega  head suhtlejat, kellel on varasem geoinfosüsteemidega töötamise või ruumianalüüside tegemise kogemus, kõrgharidus ja hea eesti keele oskus. Kasuks tuleb andmebaasidega töötamise  ja programmeerimise kogemus (SQL, Python, Oracle Spatial).

 Juhtivspetsialisti ülesandeks on  ruumiliste statistiliste üksuste andmebaasi ja aadresside andmehõive ning innovaatilise geokodeerimise lahenduse loomine.

Sinu andmed


Sinu küsimustele vastab Viire Rannasoo.

5168012

viire.rannasoo@stat.ee

https://www.stat.ee/

Kandideerimine kuni 7. märts 2021.